ip_tis_ibc-verladung02_4c_04.jpg
SCHÜTZ TICKET SERVICE APP!

Zawsze pod ręką – Państwa komfortowy serwis odbioru opróżnionych elementów systemów IBC.


Czy chcecie Państwo zaoszczędzić czas i nakład pracy przy odbiorze IBC? Nigdy wcześniej nie było to takie proste jak teraz! Dzięki naszej aplikacji przekażecie nam Państwo zlecenie, kiedy i gdzie będzie Państwu wygodnie.

Zachęcamy do zapoznania się z zaletami oferty:

einstellungen_en.jpg
Rejestracja
Wystarczy podać Państwa dane klienta zgodnie z rejestracją w SCHÜTZ: 
  • Nazwisko
  • Adres e-mail
  • Numer klienta
  • Kompetentna stacja serwisowa
neuer_auftrag_en.jpg
Nowe zlecenie
Wystarczy w wygodny sposób dodać dowolną ilość pozycji wraz z typem kontenera, ilość i informacje dotyczące produktu wypełniającego. Wybrać poszczególne pozycje, w celu podwojenia,
zmiany lub skasowania.
auftrag_absenden_en.jpg
Wysyłanie zlecenia
Gdy wprowadzanie danych zostało zakończone, należy zaakceptować warunki ramowe zwrotu, przepisy dotyczące ochrony danych i wykluczenia odpowiedzialności a następnie przesłać zlecenie.
auftragsübersicht_en.jpg
Zestawienie zleceń
W tym miejscu dostępne są wszystkie zlecenia, które zostały pomyślnie przesłane
z aplikacji do nas.
container_check_en.jpg
Lista kontrolna kontenerów
Nie macie Państwo pewności, że Państwa IBC są zgodne z naszymi warunkami ramowymi dotyczącymi zwrotu? W punkcie menu „Lista kontrolna kontenerów” można szybko wyjaśnić niniejszą kwestię.
kontakte_en.jpg
Kontakt bezpośredni
Preferujecie Państwo kontakt bezpośredni? Nie ma problemu! W zakładce „Kontakt” dostępne są dane do kontaktu ze wszystkimi stacjami serwisowymi na całym świecie.Aplikacja SCHÜTZ TICKET SERVICE – teraz do pobrania.


Nasza aplikacja dostosowana do systemu iOS i Android dostępna jest bezproblemowo na platformie download w funkcji wyszukiwania. Wystarczy wpisać „Schütz Ticket Service“.

Aplikacja instalowana jest analogicznie do wersji językowej Państwa urządzenia mobilnego, po angielsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku lub włosku. W przypadku odmiennej wersji językowej aplikacja instalowana jest automatycznie w języku angielskim. Oferujemy Państwu aplikację bezpłatnie. Prosimy mieć na względzie, że na skutek transmisji danych w trakcie pobierania i wykorzystywania aplikacji mogą powstawać dodatkowe koszty zgodne z taryfikatorem operatora.Download

SCHÜTZ TICKET SERVICE Brochure

Brochure – IBC collection and reconditioning.

Download PDF
Overview of general collection conditions