SCHÜTZ w Polsce – historia sukcesu.W roku 2017 firma SCHÜTZ Polska otworzyła w Żorach, ok. 35 km na południe od Katowic , nową fabrykę produkującą nowe  i regenerowane kontenery IBC. Aby zapewnić najwyższą  wydajność i niezawodność , nasza nowa fabryka została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi standardami produkcji i bezpieczeństwa oraz wyposażona w najnowocześniejsze linie produkcyjne. Ta nowa fabryka to kolejny krok w naszej strategii lokowania produkcji bliżej naszych klientów. Obecnie fabryka w Żorach zatrudnia ponad 50 pracowników zajmujących się produkcją i regeneracją SCHÜTZ ECOBULK / RECOBULK.

mab_doppstellanl_form_rgb.jpg

co_warschau_besprechung_P1080284_rgb.jpg

Przez założenie firmy SCHÜTZ Polska Sp. z o.o. w 1994r., SCHÜTZ dał wyraz swojemu zaangażowaniu na rynkach Środkowo-Wschodniej Europy już na wczesnym etapie działalności. Oferując dzisiaj wysokiej jakości produkty i usługi wychodzi naprzeciw stale rosnącemu popytowi, szczególnie w nowych krajach członkowskich Unii Europejskiej.

Główną gałęzią działalności jest sprzedaż klientom korporacyjnym i indywidualnym rozwiązań dotyczących systemów opakowań transportowych - przede wszystkim dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego i spożywczego, jak również systemów magazynowania oleju opałowego. W obu dziedzinach firma SCHÜTZ Polska stała się wiodącym dostawcą w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.